شرکت بیودیزل ایران کیش به شماره ثبت 8719 در تاریخ 88/04/24 با هدف تهیه ، تولید ، صادرات  و واردات محصولات شیمیایی همچون بیودیزل ( سوخت سبز جایگزین گازوئیل ) و گلیسیرین در جزیره کیش به ثبت رسیده است .

دفتر مرکزی این سرکت در حال حاضر در اصفهان دایر و مشغول فعالیت می باشد.

از جمله فعالیتهای صورت گرفته در این شرکت راه اندازی خط تولید بیودیزل برای اولین بار در ایران ( اصفهان ) با استفاده از فناوری بومی و منحصر بفرد راکتور CVR می باشد. این فناوری با شماره تائیدیه 2693 در آمریکا ثبت اختراع گردیده است.

این شرکت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی برزگترین واحد تولید بیودیزل خاورمیانه در دوفاز به ظرفیت 700000 تن در سال در جزیره قشم می باشد . از برنامه های آتی این مجموعه توسعه فناوری در زمینه انرژی های زیست تجدیدپذیر ( روشهای تولید انرژی بدون استفاده از هرگونه سوخت فسیلی ) می باشد .

شرکت ایران بیودیزل یکی از شرکت های زیرمجموعه هولدینگ توسعه فناوری نخبگان بوده که این مجموعه به همت کارشناسان متخصص خود موفق به ثبت چندین اختراع به شرح زیر گردیده است :

1- کاربرد راکتور کاویتاسیون (CVR) در زمینه تولید آبگرم و بخار بدون استفاده از سوختهای فسیلی

2- کاربرد راکتور کاویتاسیون (CVR) در زمینه تولید بیودیزل

3- کاربرد راکتور  کاویتاسیون (CVR) در زمینه تولید پلیمر

 

Select Language

ورود به سایت

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297